TRUE DESIGN

Jsme TRUE DESIGN

Rozumíme tomu, co potřebujete. Web, o který opřete svůj byznys. Fotografii, která vydá za tisíc slov. Reklamu, která zaujme zákazníky ve velkém stylu. V tomto jsme opravdu dobří. A na to se jednoduše spolehněte.

Tvorba webu

Kreativní nápady jsou základem originálních výsledků. Vytvoříme vám stránky, které rozhýbou váš byznys. Budou hezké, moderní a funkční. Přesně tak, jak si žádá dnešní doba. A také vaši zákazníci.

Web nevznikne stisknutím tlačítka. Příprava i tvorba vždy vezme trochu času. Na všem se ale předem domluvíme – řekneme si termín, cenu i každý krok naší práce.

Profi fotografie

Obrázkům z fotobank dávno odzvonilo. Uděláme vám fotografie, za které se nebudete stydět. Naopak s nimi uděláte velký dojem. Vyfotíme vás, vaše zaměstnance, firemní prostory, prostředí nebo produkty.

Máme profi vybavení. Proto si umíme poradit i s místy bez denního světla nebo jinak specifickými podmínkami. Vytvoříme vám hezké záběry celku i jednotlivých detailů. Vybrané fotografie upravíme a doručíme k vám.

Videoprodukce

Videoklip o firmě, výrobku nebo službě udělá díru do světa. A nepotřebujete k tomu ani velké peníze. Natočíme krátký klip. Doplníme ho hudbou, moderními vizuálními efekty a grafikou.

Natáčet můžeme přímo u vás. Anebo vám pomůžeme s výběrem jiného místa. Postaráme se také o všechny přípravné práce – prohlídku místa, scénář, střih apod.

Grafické návrhy

Grafika? To je první logický krok na začátku tvorby každého webu. Proto se nesmí podcenit. Pobavíme se s vámi o vašich představách. Probereme vše podstatné. Společně vybereme barvy. A grafiku připravíme.

Grafiku umíme nejen redesignovat, ale i vytvořit od základu novou. Postaráme se o vaši firemní identitu – navrhneme logo, etiketu, brožuru, leták, plakát i vizitku. Tedy vše, co je pro tvář vaší firmy nesmírně důležité.

Kreativní texty

Pokud jsou vaše texty správné a čtivé, pak máte půl hotovo. Pokud cítíte, že to není úplně ono, pak jsme tu my. Dokážeme dát vašim slovům šmrnc.

Výsledek bude takový, že texty od nás zapůsobí a vaši zákazníci jim budou 100% rozumět. A to vlastně chcete. Nebo chtějte, protože jde o hodně – o váš byznys.

PPC reklama

Webové stránky sami o sobě díru do světa neudělají. Na stránky je zapotřebí přivádět lidi. A to nejlépe v pravidelném rytmu.

Nejdříve tedy vytvoříme analýzu online aktivity. A pak správně nastavíme reklamní kampaně. Ty přivedou zákazníky a namotivují je ke koupi zboží, služby nebo k interakci. Jaká bude? Tu si stanovíme hned na začátku.

Připraveni na spolupráci? Začněme