TRUE DESIGN

Naše práce

Pochlubit se můžeme různými projekty. O našich kvalitách vás však umíme přesvědčit i jinak. Plníme to, na čem jsem se spolu dohodli. Pojďme spolupracovat.

Český penzion v Alpách

Český penzion v Alpách

Klient: VIKA TOOR

Realizace: 2014

Oslovil nás klient s žádostí o vytvoření nových stránek pro apartmánový penzion v Alpách. Jeden z požadavků klienta byl, aby se nový web radikálně neodlišoval od původního.  Obával se, že tato změna by mohla vést k odlivu stálých klientů. Původní grafiku stránky jsme dodrželi pouze barevně. Ostatní jsme celkově přepracovali, aby výsledný efekt naplňoval nové cíle stránek. Prioritou bylo vytvořit nové fotografie penzionu a okolí.  Fotografie jsou z letního i zimního období. Přepracovali jsme i původní logo hotelu, aby nám lépe zapadlo do celého konceptu.

Realizované služby:

  • grafický design
  • kódování HTML/CSS šablon
  • návrh a koncepce řešení
  • vývoj speciálních funkcí
  • redakční systém - CMS
  • foto práce
  • video spot

Řekli o nás

Dobrý den pane Vallo, rád bych Vám tímto za společnost VIKA TOOR s.r.o. poděkoval za Vaši práci kterou jste odvedl při vytváření našich internetových stránek, ať už jako designér, režisér propagačního videa, nebo fotograf při pořizování snímků interiéru a exteriéru penzionu, nebo výletních míst. Náš web je plný aktuálních a vyčerpávajících informací a na první dojem spoustu lidí nadchne, což se odráží na skutečnosti, že ve vyhledávačích jsme nyní na předních místech, a díky tomu máme spoustu nových zákazníků. Velice si vážíme naší spolupráce a doufáme, že v ní budeme úspěšně pokračovat i nadále. Děkuji, s pozdravem Jiří Červenka, jednatel společnosti

Jiří Červenka
VIKA TOOR

Další práce

Připraveni na spolupráci? Začněme